Технологія Ріел Smart Home в житловому комплексі Львівська Площа

18.07.2019

Компанія РІЕЛ анонсує впровадження технології «Розумний дім» Ріел Smart Home в житловий комплекс Львівська Площа. Система пропонує інноваційні рішення по автоматизації, енергоефективності та безпеці житла. Ріел Smart Home (далі Ріел Смарт Хоум) дозволяє керувати освітленням, безпекою, кліматом та іншими функціями з будь-якої відстані. Базова версія технології розумний будинок від Ріел Смарт Хоум буде встановлюватися в усі квартири житлового комплексу, додатково у кожного мешканця буде можливість розширити і персоналізувати функціонал системи.

Така інноваційна технологія дозволить заощадити до 40% на оплаті води, 30% — на електроенергії і теплі, а також запобігти аварійній ситуації та зробить життя комфортнішим. Комплексна автоматизація будинку забезпечує управління всіма системами за рахунок багатофункціональних вимикачів, смартфона, планшета або настінних панелей.

Готові рішення для «Розумного будинку»

Система Ріел Смарт Хоум має на меті вирішення конкретних завдань для забезпечення безпеки і комфорту. Технологія контролює ряд важливих функцій:
• Захист від протікання води і газу;
• Протипожежна сигналізація;
• Повідомлення про забуті відкриті двері та вікнах;
• Контроль за температурою повітря, теплої підлоги, системами вентиляції та кондиціонування;
• Управління освітленням;
• Розподіл аудіо- і відеосигналу в будь-якій частині будинку;
• Відео-трансляція з камер спостереження або домофона.

Крім того, система здатна збирати, аналізувати і передавати інформацію про показання лічильника, статистику використання ресурсів і способах їх економії. Ріел Смарт Хоум також можна налаштувати для виклику охорони при небезпеці вторгнення в житло.

З чого складається «Розумний будинок»

Елементи Ріел Смарт Хоум розташовують в різних зонах квартири. Стандартний набір технології включає в себе кілька складових.

Базова станція:

Збір, зберігання, передача інформації про показники активних систем, а також забезпечення зв’язку користувача з системою.

Комутаційний модуль:

Хаб Стандартизоване пристосування для підключення всіх провідних компонентів (лічильників, кранів та ін.). Та постачання їх безперебійним постачанням за рахунок вбудованого акумулятора.

Кнопка дзвінка:

Сенсорний пристрій з світлодіодом, що відображає стан охоронної системи.

Сенсорна панель:

Встановлюється біля головного входу в квартиру і відображає актуальний статус роботи всіх систем в будинку.

Датчики безпеки:

Контролюють пожежну безпеку, ситуації протікання газу і води.

Датчик температури і вологості:

Дозволяє встановити комфортні показники температури і вологості повітря в квартирі

Мобільний додаток:

Дозволяє регулювати температурні показники, переглядати статистику споживання ресурсів, отримувати повідомлення про надзвичайну подію від системи.

Пропонується також купити модулі управління котлом, освітленням, замками, електроприладами. Уже з 2020 року можна буде придбати розумний вимикач, відео-домофон, голосовий помічник і фірмовий планшет з розширеним функціоналом і Full HD екраном.

Новий рівень комфорту

Технологія «Розумний будинок» являє собою скоріше життєву необхідність, ніж розкіш, адже вона дозволяє економити і забезпечує комфорт. В системі Ріел Смарт Хоум продумано все до дрібниць:
• Показання з лічильників будуть відправлятися в керуючу компанію автоматично. Вам залишиться лише оплатити комунальні послуги.
• Управляти енергоресурсами квартири, економити на них до 40% можна одним натисканням кнопки на смартфоні.
• Гнучкість системи забезпечує її просте підключення до більшості побутових приладів.
• Захист житла від протікання води і газу — відключення води при прориві труб.
• Підвищення безпеки за рахунок підключення до пульту охорони.
• Управління домофоном і камерами відеоспостереження зі свого смартфона.

Головним плюсом системи Ріел Смарт Хоум є її гнучкість в синхронізації з іншими пристроями, які можуть бути налаштовані індивідуально під звички власника. Вона нагріє кімнату з ранку, закриє штори і включить світло ввечері. Інноваційна технологія має масу можливостей, які спрощують життя людини і роблять його комфортним і безпечним. Контролювати ситуацію в квартирі за допомогою смартфона або планшета на відстані тепер просто.